Każda z nas staje przed dylematem: jaki prezent urodzinowy zakupić dla koleżanki z pracy, czy przyjaciółki z lat dziecięcych?
Czy nasz wybór na pewno trafi w gust osoby obdarowanej?

Świetnym pomysłem dla kobiet, które dbają o styl i elegancję są bransoletki ręcznie robione. Prezent, który ma duszę i charakter. Ręczne wykonanie sprawia, że jest unikalny i niepowtarzalny. Każda kobieta lubi, kiedy posiada coś wyjątkowego, z przeznaczeniem tylko dla niej.
Kolejnym pomysłem jest chusta na szyję. Czas jesiennych chłodów przed nami. Bardzo eleganckim dodatkiem kobiecej garderoby jest kolorowy szal, chusta, czy apaszka. Nie tylko daje uczucie ciepła, ale pięknie potrafi komponować się z żakietem, płaszczem, czy dzianinowym swetrem.

W zależności od zażyłości z osobą, dla której wybierany jest prezent, można sięgnąć po inne pomysły. Nie każda z kobiet lubi i nosi biżuterię, niektóre z nas wolą praktyczniejsze prezenty.
Piękny, ręcznie wykonany lampion na taras ogrodowy sprawdzi się nie tylko jako ozdoba, ale tez praktyczne oświetlenie w jesienne wieczory.
Dla miłośniczek wyrobów hand made radość sprawią niepowtarzalne, ręcznie wykonane kolczyki, zawieszki, czy bransoletki.

Jakich prezentów należy unikać?

Wszystko zależy od stopnia znajomości osoby, dla której planowany jest prezent. Na pewno kobieta, która nie lubi i nie chce gotować rozczaruje się na widok fartuszka kucharskiego, nawet jeżeli będzie najpiękniejszy.
Co do wybory płyt muzycznych, warto zachować rozsądek. Nierzadko kierując się własnym gustem muzycznym, decydujemy o zakupie. A może wcale ten wykonawca nie jest oczekiwany przez koleżankę.

Perfumy i kosmetyki, to najczęstszy błąd, jaki można popełnić w przygotowaniu prezentu urodzinowego. Tutaj znajomość nuty zapachowej jest konieczna. W innym przypadku, prezent będzie nietrafiony i z pewnością przekazany dalej przy najbliższej okazji.

Reklama