W biznesie smartfony niewątpliwie mają duże znaczenie i szerokie zastosowanie – za ich pomocą można przyjmować nowe zamówienia, zapisywać notatki, planowane spotkania w kalendarzu, odbierać maile i wiele więcej. Nic dziwnego, że wybór odpowiedniego telefonu ma znaczenie. Na rynku obecnie dostępnych jest kilka modeli zasługujących na szczególną uwagę.

LG G4

Posiada duży wyświetlacz o rozmiarze 5,5 cala i wysokiej rozdzielczości 2560 x 1440, a wymienna klapka z prawdziwej skóry dodaje mu charakteru i elegancji. Użytkownicy biznesowi będą w szczególności zadowoleni z funkcji takich jak tryb pracy z wykorzystaniem jednocześnie dwóch aplikacji czy możliwości tworzenia na zrzutach ekranu szybkich notatek, co może okazać się bardzo przydatne w pracy.

Samsung Galaxy Note 4

To kolejna świetna propozycja dla wszystkich użytkowników biznesowych. Posiada wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB wbudowanej pamięci. Telefon wyposażony jest w specjalny rysik S-Pen, który zdecydowanie zwiększa jego możliwości i sprawia, że Samsung Galaxy Note to doskonały smartfon do biznesu.

Sony Xperia Z5 Compact

Telefon biznesowy odpowiedni nawet dla najbardziej wymagających osób. Ma nieco mniejszy wyświetlacz, 4,6 cala, dlatego będzie doskonały dla tych, którzy nie lubią dużych urządzeń. To jedyny taki model na rynku, który mimo mniejszego rozmiaru nie traci na wydajności. Dodatkowo Sony Xperia Z5 Compact ma bardzo dobry aparat, a także posiada czytnik linii papilarnych pomagający lepiej zabezpieczyć wszystkie przechowywane na urządzeniu dane.

Apple iPhone 6S Plus

iPhone to zdecydowanie lider na rynku telefonów komórkowych. Cieszy się popularnością także w biznesie. Tak jak inne urządzenie firmy Apple jest to telefon na najwyższym poziomie, ze świetnym ekranem. Cechuje go płynność i szybkość w działaniu oraz bardzo dobry aparat. iPhone posiada także czytnik linii papilarnych zwiększających bezpieczeństwo przechowywania danych.

Reklama